Dyshime për konflikt familjar, Krimet e Rënda marrin në dorë dosjen mbi vrasjen e 34 vjeçarit në Vlorë (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:08 14-11-2019 Dyshime për konflikt familjar, Krimet e Rënda marrin në dorë dosjen mbi vrasjen e 34 vjeçarit në Vlorë (DETAJE) Viktima Kreshnik Dashi

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e 34 vjeçarit Kreshnik Dashi në Vlorë.

Sipas burimeve pranë grupit hetimor, shkak i vrasjes ka qënë një sherr i mëparshëm ku viktima ishte përfshirë, dhe dyshiohet se konflikti ka qënë brenda familjes. Ndërkaq, Krimet e Rënda kanë marrë në dorë dosjen për zbardhjen e rrethanave dhe identifikimin e autorit.

Trupi i pajetë i 34-vjeçarit u gjet afër banesës së tij gjashtë orë, pasi kishte lënë punën në mesnatë.  

Viktimës i janë gjetur plagë në kokë dhe shpatull, ku dyshohet të jetë goditur me sende të rënda. Si pasojë e të cilave i ka ardhur edhe vdekja.

Ndërkohë viktima nuk rezulton të ketë kryer vepra penale më herët. Puna që ai ushtronte ishte në një fabrikë këpucësh.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048189163208008
array(1) { ["section"]=> string(115) "dyshime-per-konflikt-familjar-krimet-e-renda-marrin-ne-dore-dosjen-mbi-vrasjen-e-34-vjecarit-ne-vlore-detaje-185841" }