Dyshimet: Moussa Oukabir nuk ishte autori kryesor i sulmit terrorist, shoferi ende i lirë

Publikuar tek: bota, më 23:06 18-08-2017 Dyshimet: Moussa Oukabir nuk ishte autori kryesor i sulmit terrorist, shoferi ende i lirë

Pak çaste më parë u konfirmua zyrtarisht se 17 vjeçari Moussa Oukabir, i dyshuar si autori kryesor i sulmit terrorist ditën e djeshme në Barcelona, ka mbetur i vrarë gjatë konfrontimit me policinë.

Por disa burime anonime tw pakonfirmuara bëjnë me dije se Oukabir, i cili është një nga 5 të vrarët si terroristë të dyshuar mund të mos ketë qenë shoferi i furgonit që përplasi për vdekje 14 persona.

Po të njëjtat burime tw pakonfirmuara nga rrjeti Telegram, bëjnë me dije se shoferi i furgonit është ende në arrati. /Newsbomb.al.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010804891586304
array(1) { ["section"]=> string(93) "dyshimet-moussa-oukabir-nuk-ishte-autori-kryesor-i-sulmit-terrorist-shoferi-ende-i-lire-89526" }