Dyshohet se është vrarë në Holandë, familja e Festim Latos hap dyert e mortit

Publikuar tek: aktualitet, më 10:02 22-07-2019 Dyshohet se është vrarë në Holandë, familja e Festim Latos hap dyert e mortit Festim Lato

Pas lajmeve se presidenti i vetëshpallur i Çamërisë është vrarë në Holandë, familja e tij ka hapur dyert e mortit.

Ndonëse ende nuk ka asnjë informacion zyrtar, familjarët pretendojnë se Lato është vrarë dhe këtë ia ka konfirmuar policia holandeze.

Gjithashtu ata theksojnë se disa të afërm kanë shkuar në Holandë për verifikimin e lajmit.

Ndërkohë ende nuk kemi asnjë reagim zyrtar nga policia shqiptare dhe ajo holandeze apo nga amabasadat e të dyja palëve, pavarësisht se mediat e të dyja shteteve kanë ngritur dyshimet për vrasjen e tij.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030949115753174
array(1) { ["section"]=> string(83) "dyshohet-se-eshte-vrare-ne-holande-familja-e-festim-latos-hap-dyert-e-mortit-172943" }