Dyshon se i dashuri e tradhton dhe i ngre kurth, shokohet nga ajo që shikon

Publikuar tek: bota, më 07:14 29-07-2016

Stephanie, një e re nga SHBA, është bërë protagonist e programit online “Si të kapësh një tradhëtar” pasi dyshonte se i dashuri i saj Michae e tradhtonte.

Kamerat e fshehta e filmuan atë duke flirtuar me një modele e cila ishte aty për të futur në kurth djalin, ‘rastësisht’ ata takohen në supermarket dhe ku flasin dhe shkëmbejnë numrat e telefonit dhe Michele i thotë se nuk është i lidhur.

Më pas ngjarja avancon dhe djali i prek të pasmet duke i justifikuar se e kishte të vështirë ta refuzonte modelen.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas Brexit, Britania lëshon shkallën e vërtetë të 'shpërthimit të urrejtjes’
Indiani ishte me gruan kur iu pre koka, ajo u masakrua më pas. Tmerruese pse »
Article Logic
Execution time: 0.01153302192688
array(1) { ["section"]=> string(80) "dyshon-se-i-dashuri-e-tradhton-dhe-i-ngre-kurth-shokohet-nga-ajo-qe-shikon-48066" }