E akuzoi për photoshop, Aulona Musta e bën ndjekësen t’i kërkojë falje (BISEDA)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:16 23-05-2019 E akuzoi për photoshop, Aulona Musta e bën ndjekësen t’i kërkojë falje (BISEDA)

Moderatorja Aulona Musta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë fotot dhe videot nga përditshëmria.

Ajo njihet si ndër personazhet publikë që kujdeset më tepër për trupin dhe kryen gjithmonë aktivitete sportive.

Mirëpo ditën e sotme një ndjekëse e ka akuzuar se ka përdorur photoshop për të rregulluar këmbët.

Moderatores nuk i ka pëlqyer aspak replika e ndjekëses dhe ia ka bërë të qartë se nuk ka nevojë të përdorë photoshop pasi bën palestër.

Komentuesja e ndjerë paksa në faj i ka kërkuar falje Aulonës dhe i ka shpjeguar se u keqkuptuan, pasi deklaron se është një ndjekëse e rregullt e saj.

dfsgftsd.png

ghfdg.png

dfsgd.png

zsdgfrdhg.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035680055618286
array(1) { ["section"]=> string(83) "e-akuzoi-per-photoshop-aulona-musta-e-ben-ndjekesen-t-i-kerkoje-falje-biseda-165456" }