E akuzoi për "shpalosje pa turp të mirëqenies", Lori Hoxha i "përvishet" komentueses (DEBATI)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:28 09-03-2017 E akuzoi për

Lori Hoxha ka publikuar një foto  në Instagram, por këtë herë një nga komentueset ka reaguar duke i thënë se Lori reklamon pa turp mirëqenien e saj, kur moshatarët e tjerë nuk i kanë këto mundësi.

Lori këtë herë nuk është përmbajtur duke iu "përveshur" komentueses. “Me fal cfare mirëqenje shef ti te kjo foto? Një ambient që nuk duket, i pa tag-guar, një veshje gjithë e gjithe 50 euro, dhe një celular në dore si ai qe po mban ti. Një foto si 5 milion te tjera në këtë rrjet social. Mireqenien e shijoj mbas ekranit, skam nevoj per aprovim as duartrokitje”, përfundon komenti i saj në Instagram”,- është përgjigjur Lori.

E në fakt Lori duket mjaft e thjeshtë në foton e publikuar.

fgn.jpgfdbdfb.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03118109703064
array(1) { ["section"]=> string(92) "e-akuzoi-per-shpalosje-pa-turp-te-mireqenies-lori-hoxha-i-pervishet-komentueses-debati-71376" }