E akuzuan për fotoshop tek kërthiza, reagon Xhensila

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:50 22-07-2019 E akuzuan për fotoshop tek kërthiza, reagon Xhensila

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e sigurisht të shumtë janë ata që kanë interes për të.

Së fundmi Xhensila ka postuar në Instagram disa foto, të cilat kanë ngjallur shumë debat. 

Disa fansa e kanë akuzuar këngëtaren për fotoshop pasi në fotot e publikuara kërthiza e saj nuk duket.

Pas akuzave të shumta dhe komenteve të tilla, Xhensila ka vendosur të reagojë duke postuar një video ku tregon se ka një kërthizë shumë të vogël, aq sa nuk dallohet fare.

-640-0-5d348ac99541b.jpg

-640-0-5d348acc70824.jpg

-640-0-5d348acb6bd46.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071818828582764
array(1) { ["section"]=> string(58) "e-akuzuan-per-fotoshop-tek-kerthiza-reagon-xhensila-173028" }