E akuzuan për fryrje buzësh, reagon këngëtarja e njohur dhe tregon të vërtetën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:19 05-05-2017 E akuzuan për fryrje buzësh, reagon këngëtarja e njohur dhe tregon të vërtetën

Këngëtaren e njohur Beyonce, e akuzuan për fryrje buzësh. Pas pyetjeve të shumta nga fansat, ekipi i tyre ka kthyer përgjigje.

“A e dini se shpesh gratë ënjten apo marrin kilogramë gjatë shtatzënisë? Shpesh ka një ndryshim në qarkullimin e gjakut, gjë që shkakton këtë ndryshim. Pikërisht kjo i ka ndodhur dhe Bey-t”,- shpjegohej në deklaratë, duke sqaruar njëherë e mirë se diçka e tillë nuk është e vërtetë dhe se shkak është shtatzënia.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028233051300049
array(1) { ["section"]=> string(83) "e-akuzuan-per-fryrje-buzesh-reagon-kengetarja-e-njohur-dhe-tregon-te-verteten-77598" }