E ardhmja e peshkimit me... dron? (Video)

Publikuar tek: bota, më 11:55 02-09-2015

Që prej përhapjes masive, dronët kanë gjetur përdorim në shumë fusha të ndryshme si sporti, arti, teknologjia inovative apo argëtimi madje edhe për të futur drogë në burgje.

Por Derek Klingenberg, një fermer dhe simpatizant i dronëve ka gjetur një përdorim të veçantë për mjetin e vogël fluturues. Ai e përdor atë për peshkim, madje e demostron edhe me anë të një video se si arrin të kapë një peshk duke përdorur dronin me telekomandim.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011636018753052
array(1) { ["section"]=> string(41) "e-ardhmja-e-peshkimit-me-dron-video-19766" }