E bija feston ditëlindjen, Ardit Gjebrea i organizon festën surprizë si në përralla (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:07 26-01-2020 E bija feston ditëlindjen, Ardit Gjebrea i organizon festën surprizë si në përralla (VIDEO)

Dita e djeshme në familjen e producentit Ardit Gjebrea ishte e veçantë, pasi vajza e tij Anna kishte ditëlindjen.

Ajo ka mbushur 11 vjeç dhe për të festuar Arditi i kishte organizuar një festë surprizë.

Moderatori ka publikuar në profilin e tij të Instagramit një video nga darka, ku shihen edhe të ftuarit, që ishin vetëm rrethi i ngushtë familja.

Ato që ranë sy të të gjithëve ishin zbukurimet dhe dekori i përzgjedhur me tolumbace, foto të Annës dhe fije zbukuruese në ngjyrë të artë. 

jon11.jpgauto_djfjfj1576410836.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020999908447266
array(1) { ["section"]=> string(95) "e-bija-feston-ditelindjen-ardit-gjebrea-i-organizon-festen-surprize-si-ne-perralla-video-193190" }