E bija feston ditëlindjen, Blendi Fevziu e surprizon me foton e hershme

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:52 13-10-2019 E bija feston ditëlindjen, Blendi Fevziu e surprizon me foton e hershme

Sot për moderatorin Blendi Fevziu është një ditë e vecantë, pasi vajza e tij e madhe feston ditëlindjen.

Mishel është personi që i dha Fevziut emrin baba dhe i bekimi i tij më i madh.

Moderatori ka zgjedhur ta urojë të bijën duke u kthyer pas në kohë. Ai ka publikuar në Instagram një foto nag viti 2010, ku shfaqen së bashku në Mavrovë.

Kujtojmë që Fevziu ka dhe një tjetër vajzë më të vogël, të cilën e ka pagëzuar me emrin Alis.

Screenshot_9.jpg

793b17ab-216e-4006-b8fd-59626cce00e9-0.jpg

blendi-familjaaa.jpeg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023442029953003
array(1) { ["section"]=> string(77) "e-bija-feston-ditelindjen-blendi-fevziu-e-surprizon-me-foton-e-hershme-181910" }