E bija feston ditëlindjen, Ditmir Bushati i bën URIMIN emocionues: Kjo vajzë më vodhi zemrën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:26 23-06-2019 E bija feston ditëlindjen, Ditmir Bushati i bën URIMIN emocionues: Kjo vajzë më vodhi zemrën

Në familjen e ish-ministrit të Europës dhe Punëve të Jashtme, Ditmir Bushatit, ditën e sotme ka pasur një gëzim mjaft të madh.

Vajza e ish-ministrit ka festuar 12-vjetorin e lindjes dhe nuk ka munguar kurrsesi një urim nga babai i saj.

Bushati ka publikuar një foto ku shihet jashtë politikës, nën qetësinë e natyrës dhe ngrohtësinë e familjes.

Ish-ministri shfaqet i qeshur në shoqërinë e vajzës, të djalit dhe të bashkëshortes, ndërsa ka bërë një dedikim mjaft të ngrohtë.

'Kjo është vajza që më vodhi zemrën dhe më thërret baba, gëzuar ditëlindjen Hera Bushati, gëzimi jonë', shkruan ish-ministri i Jashtëm.

xrhgk.jpg

jgh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026278972625732
array(1) { ["section"]=> string(97) "e-bija-feston-ditelindjen-ditmir-bushati-i-ben-urimin-emocionues-kjo-vajze-me-vodhi-zemren-169427" }