E bija ka ditëlindjen, këngëtari shqiptar i bën një dedikim prekës: “Bashkë me urimin më shoqëron edhe trishtimi” (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:01 15-08-2017 E bija ka ditëlindjen, këngëtari shqiptar i bën një dedikim prekës: “Bashkë me urimin më shoqëron edhe trishtimi” (FOTOT)

Keisi sot mbush 17 vjeç.

Ajo është e bija e këngëtarit shqiptar, Sabiani. Për ditëlindje duket se për Keisin janë rezervuar shumë surpriza dhe dedikime prekëse.

Një prej tyre dhe më i veçani është ai i vetë këngëtarit, i cili shkruan se vogëlushja e tij tashmë pa e kuptuar po rritet dita-ditës dhe po bëhet një zonjushë e vërtetë.

“Si sot 17 vite me par erdhe ne jete ti o arsyeja e egzistences time, lumturia qe vjen bashk me urimin per ty ma shoqeron dhe trishtimi pasi do me mungoje my baby bebi im i vogel, po behet nje zonjushe. Zoti te ruajt e te plotesoft cdo enderr e bashke me pasionin qe ke te perqafosh skenat e botes. Une kam qene, jam dhe do jem ne perjetesi perkrah teje... Happy birthday princesha babit, Keisi Medini”, shkruan këngëtari. 

1.jpg

 

 

3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018360137939453
array(1) { ["section"]=> string(121) "e-bija-ka-ditelindjen-kengetari-shqiptar-i-ben-nje-dedikim-prekes-bashke-me-urimin-me-shoqeron-edhe-trishtimi-fotot-89123" }