E bujshme/ Arrihet akordi, mbrojtësi i KOMBËTARES bëhet me skuadër të re (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 09:17 14-03-2019 E bujshme/ Arrihet akordi, mbrojtësi i KOMBËTARES bëhet me skuadër të re (FOTO)

Kalimi i Ansi Agollit në kampionatin amerikan të futbollit është thjeshtë çështje kohe. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare mësohet se ka gjetur gjuhën e përbashkët me skuadrën e New York Cosmos.

Madje, sipas “Transfermarkt” Agolli do të bashkohet me skuadrën e Cosmos në fillim të javës së ardhshme, duke konfirmuar në këtë mënyrë që Agolli do të ketë mundësi të luaj takimin e fundit në Azerbajxhan.

Pasditen e kësaj të premte, Qarabak do të udhëtojë drejt transfertës së Sabail dhe besohet se do të ketë minuta në këmbë për Agollin. Lojtari i dalë nga akademia e Tiranës luan me Qarabak prej vitit 2012, duke u kthyer në një futbollist kyç për skuadrën azere.

agolli.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006821870803833
array(1) { ["section"]=> string(82) "e-bujshme-arrihet-akordi-mbrojtesi-i-kombetares-behet-me-skuader-te-re-foto-156367" }