E BUJSHME/ KAMZA pranë nënshkrimit me mbrojtësin e MILAN-it, gati kontrata për lojtarin

Publikuar tek: sport, më 13:25 15-07-2018 E BUJSHME/ KAMZA pranë nënshkrimit me mbrojtësin e MILAN-it, gati kontrata për lojtarin E BUJSHME/ KAMZA pranë nënshkrimit me mbrojtësin e MILAN-it, gati kontrata për lojtarin

Mund të duket e pabesueshme, por në fakt është e vërtetë. Tek Kamza sezonin e ardhshëm mund të luajë dhe një lojtar i Milanit.

Bëhet fjalë për mbrojtësin e ri Klaudio Bonani, i cili sezonet e fundit ka luajtur i huazuar tek disa ekipe në kategoritë inferiore italiane si Varese dhe Karatese, por kartoni zotërohet pikërisht nga kuqezinjtë.

21-vjeçari është produkt i akademisë së Milanit (Primavera), dhe drejtuesit e Kamzës janë të gatshëm t’i  ofrojnë atij një kontratë për sezonin e ri.

bonanni.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.090987920761108
array(1) { ["section"]=> string(92) "e-bujshme-kamza-prane-nenshkrimit-me-mbrojtesin-e-milan-it-gati-kontrata-per-lojtarin-127968" }