E bujshme në Tiranë, policia arreston Ilir Metën, përsëriti krimin që kishte kryer edhe më parë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:32 04-04-2017 E bujshme në Tiranë, policia arreston Ilir Metën, përsëriti krimin që kishte kryer edhe më parë

Policia e Tiranës arreston shtetasin Ilir Meta, dje në rrugën e Dibrës.

54-vjeçari është banues në Tiranë dhe është konstatuar duke vjedhur rroba të ndryshme, në dyqanin e shtetases L. C.

Nuk bëhet fjalë për kreun e Kuvendit, njëherësh kreun e LSI-së, por një tjetër person që ka të njëjtin emër dhe mbiemër me të.

Nga veprimet hetimore rezultoi se, ky shtetas është autor i ngjarjeve të ndodhura më datë 21.03.2017 dhe 30.03.2017.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përdhunoi të miturin në një barakë të braktisur, pranga pedofilit nga Tirana (EMRI)
Prej muajsh kërkohej nga policia, arrestohet 41-vjeçari nga Saranda »
Article Logic
Execution time: 0.010640144348145
array(1) { ["section"]=> string(99) "e-bujshme-ne-tirane-policia-arreston-ilir-meten-perseriti-krimin-qe-kishte-kryer-edhe-me-pare-74037" }