E bujshme, Panucci nuk i ndahet presidentit, e padit sërish në gjykatë

Publikuar tek: sport, më 15:41 17-09-2018 E bujshme, Panucci nuk i ndahet presidentit, e padit sërish në gjykatë

Trajneri italian i kombëtares shqiptare, Christian Panucci ka paditur sërish në gjykatë ish-presidentin Bujar Nishani, pas deklaratave ofenduese që ka bërë ndaj tij.

Padia e parë e Panuccit nuk u pranua nga gjykata pasi u quajt e parregullt, ndërsa ditën e sotme trajneri italian ka dorëzuar prova të reja dhe Gjykata e ka marrë në shqyrtim çështjen, pasi dosja e dorëzuar nga italiani ka qenë e saktë.

Panucci kërkon 100 mijë euro dëmshpërblim nga ish-presidenti Nishani për përgënjeshtrim pasi e quajti “sharlatan”.

Pas ndeshjes miqësore me Kosovën, ku kuqezinjtë humbën me rezultatin e thellë 2:0, Bujar Nishani përmes një statusi në Facebook shkroi “Panucci një sharlatan që po shkatërron atë që ishte ndërtuar”.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094590187072754
array(1) { ["section"]=> string(75) "e-bujshme-panucci-nuk-i-ndahet-presidentit-e-padit-serish-ne-gjykate-134651" }