E BUJSHME/ Pas Shkëlzen Berishës, i hiqet patenta edhe Ermal Mamaqit (SHKAKU)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:32 07-06-2020 E BUJSHME/ Pas Shkëlzen Berishës, i hiqet patenta edhe Ermal Mamaqit (SHKAKU) Ermal Mamaqi

Policia i ka hequr patentën aktorit të njohur Ermal Mamaqi, mbrëmjen e djeshme te Tegu.

 

Bëhet me dije se shkak ka qenë shpejtësia tej normave të lejuara.

Ermali ka qenë duke drejtuar makinën tip “Renault” me shpejtësi 120 km/h.

Kjo mund të jetë hera e parë që Ermalit i hiqet patenta ose ndoshta ka pasur dhe raste të tjera por kjo është hera e parë që bëhet publike.

Kujtojmë se po mbrëmjen e djeshme, i është hequr patenta edhe Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097239017486572
array(1) { ["section"]=> string(80) "e-bujshme-pas-shkelzen-berishes-i-hiqet-patenta-edhe-ermal-mamaqit-shkaku-209349" }