E bukur dhe elegante, Xhesika Berberi paguan mijëra euro për një fustan (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:38 27-09-2020 E bukur dhe elegante, Xhesika Berberi paguan mijëra euro për një fustan (FOTO)

Xhesika Berberi është një ndër modelet shqiptare që prej vitesh po zhvillon karrierën e saj në Amerikë.

Ajo është bërë e njohur që në moshën 14-vjeçare dhe në daljet e para është zbuluar nga fotografi shumë i njohur Fadil Berisha

Së fundmi bukroshja ishte e ftura në emisionin ‘Shiko kush luan’. Nuk kishte si të ndodhte ndryshe bukuroshja u shfaq simpatike si gjithmonë, me një fustan të bukur që e tregonte shumë elegante.

Por fustani që shihni ka një çmim të 'kripur'.

Faqja e njohur në Instagram "What they Wearin" ka zbuluar që fustani i modeles kushton plot 8,600 euro.

Screenshot_9.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012217998504639
array(1) { ["section"]=> string(82) "e-bukur-dhe-elegante-xhesika-berberi-paguan-mijera-euro-per-nje-fustan-foto-221838" }