E bullizojnë vazhdimisht se i jep gji ende djalit të saj 4 vjeçar, ja si i përgjigjet gruaja (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:35 02-03-2019 E bullizojnë vazhdimisht se i jep gji ende djalit të saj 4 vjeçar, ja si i përgjigjet gruaja (FOTO)

Një grua 31-vjecare e quajtur Yakaly Di Roma ka një fëmijë 4-vjeçar i cili është autik.

Sipas 31-vjeçarës djali i saj ndihet mirë kur ajo i jep gji dhe për këtë arsye ajo nuk e ka ndaluar këtë deri sot.

Gjithashtu Yakaly Di Roma fotografohet spesh me djalin e saj duke i dhenë gji dhe këto fotografi nuk ka problem t’i hedhë në faqen e saj personale në instagram.

Sipas saj shumë njerëz tentojnë ta bullizojnë në internet duke e akuzuar se ajo është e papërgjegjshme dhe duhet të ndalojë. Ajo gjithsesi është përgjigjur duke thenë ndihet mirë dhe nuk do të ndalojë se hedhuri fotografi në internet, pavarësisht se ç’mendojnë të tjerët.

52920365_2275970419324379_6612602709155512320_n.jpg

 

52877906_287897981879063_187167927366057984_n.jpg53364323_2280597575548179_4275907785918513152_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kjo është suita më e shtrenjtë në botë, zbuloni sa kushton (PAMJE SPEKTAKOLARE)
Pushime në Maldive, Luana Vjollca ndan me ndjekësit 'lajmin e keq' »
Article Logic
Execution time: 0.011947870254517
array(1) { ["section"]=> string(103) "e-bullizojne-vazhdimisht-se-i-jep-gji-ende-djalit-te-saj-4-vjecar-ja-si-i-pergjigjet-gruaja-foto-154851" }