E celebroi në martesë, Veliaj këshillon Gaz Pajën: Dëgjo vëllain, mos qesh…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:59 02-06-2019 E celebroi në martesë, Veliaj këshillon Gaz Pajën: Dëgjo vëllain, mos qesh…

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar pak më herët disa foto në ‘Facebook’ nga ceremonia e martesës së aktorit të humorit Gaz Paja me të fejuarën Ira Seferin.

Ceremonia u zhvillua pasditen e djeshme në tarracën e Bashkisë së Tiranës dhe të pranishëm kanë qenë shumë të afërm dhe miq të çiftit.

Ajo çfarë vihet re është dhe prania e bashkëshortes së Veliaj, Ajola Xoxa.

Ndërkohë vetë kryebashkiaku në kuadër të humorit i ka dhënë Gazit tre këshilla në statusin e të martuarit.

Postimi i plotë:

Gazi, dëgjo vllain, 3 këshilla:

  1. Fjalët kyç në një martesë afatgjate janë katër: Ke t'drejtë, faji im!
  2. Asnjëherë mos qesh me zgjedhjet e gruas tënde - se ti je një prej tyre!
  3. Mos harro kurrë, 1 Qershori s'është festa e femijëve, është përvjetori yt i martesës!

 

61895281_10157393495101926_8027954145841381376_n (1).jpg

61589227_10157393495211926_5763594288709500928_n.jpg

61923422_10157393495456926_6446138894978121728_n.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02551007270813
array(1) { ["section"]=> string(78) "e-celebroi-ne-martese-veliaj-keshillon-gaz-pajen-degjo-vellain-mos-qesh-166678" }