E çuditshme, UEFA ia anulon golin Jahmir Hykës të shënuar në pjesën e parë

Publikuar tek: sport, më 20:44 06-10-2016 E çuditshme, UEFA ia anulon golin Jahmir Hykës të shënuar në pjesën e parë

Shqipëria e mbylli pjesën e parë në avantazh të një goli pas një krosi të Alijit dhe pasim me kokë të Balajt drejt Hykës i cili e çoi në portë.

Mirëpo UEFA ka çuditur teksa nuk ia ka quajtur golin Jahmir Hykës, i cili arriti të realizonte me kokë. Sipas institucionit më të madh të futbollit sfera është dërguar në rrjetë nga portieri vendas, duke e shënuar si një autogol. /Newsport.al/

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13442587852478
array(1) { ["section"]=> string(79) "e-cuditshme-uefa-ia-anulon-golin-jahmir-hykes-te-shenuar-ne-pjesen-e-pare-55323" }