E dashura e merr Alban Dudushin në qytetin e saj dhe shkrepin këtë fotografi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:25 14-05-2016 E dashura e merr Alban Dudushin në qytetin e saj dhe shkrepin këtë fotografi

Këtë fundjavë çifti i njohur i Top Show, Alban Dudushi dhe e pandashmja e tij Bieta Sulo, kanë shkuar në qytetin e bukur bregdetar të Sarandës.

Ata kanë përfituar nga rasti për ta memorizuar këtë vizitë përmes “selfie-s”  që shikoni. “Nga anët e mia kësaj here”, shkruan Bieta ndërsa publikon edhe foton. 

Të dy duken sportivë, në formë e të qeshur me diellin mbi kokë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020495891571045
array(1) { ["section"]=> string(82) "e-dashura-e-merr-alban-dudushin-ne-qytetin-e-saj-dhe-shkrepin-kete-fotografi-40450" }