E dashura e reperit shqiptar i lë të gjithë 'me gojë hapur', fotot e fundit janë bombastike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:53 02-07-2020 E dashura e reperit shqiptar i lë të gjithë 'me gojë hapur', fotot e fundit janë bombastike Arbenita Ismajli

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të suksesshme e cila prej vitesh jeton në Amerikë.

Lidhja me reperin kosovar Fero e ka bërë atë edhe më të komentuar në mediat rozë. Bukuroshja është shumë aktive në rrjete sociale, teksa shpeshherë poston edhe foto sensuale duke provokuar shumë.

Mesa duket Fero nuk është aspak xheloz. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto nga shtëpia e saj, ku duket me xhinse të ngushta që i tregojnë format perfekte dhe linjat trupore që çdo vajzë do ia kishte zili.

Sipër Arbenita ka veshur një gjysmë-bluze ngjyrë pana në të bardhë, duke nxjerr në pah belin e hollë prej modeleje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01007604598999
array(1) { ["section"]=> string(95) "e-dashura-e-reperit-shqiptar-i-le-te-gjithe-me-goje-hapur-fotot-e-fundit-jane-bombastike-212613" }