E dashura e tradhtoi me shokun e ngushtë, burri i bën gjëmën (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 15:49 14-02-2019 E dashura e tradhtoi me shokun e ngushtë, burri i bën gjëmën (VIDEO)

Një burrë demaskoi publikisht të dashurën pasi zbuloi se e kishte tradhëtuar me shokun e ngushtë.

Ngjarja ka ndodhur në Venezuelë, ndërkohë që mediat e huaja raportojnë se për t’i demaskuar ai kishte organizuar një festë.

Në një fjalim të mbajtur para të ftuarve, burri i përplas në sy tradhtinë të dashurës dhe shokut të tij.

‘Sot kam zbuluar diçka që realisht e dyshoja. Alberto, të njoh prej më shumë se 20 vitesh. Por që të ngatërrohesh me të dashurën time është një veprim i ulët’, tha ai, ndërkohë që nxori telefonin e të dashurës dhe tregoi mesazhet që ata kanë shkëmbyer me njëri-tjetërin.

‘Daliana kërkonte një apartament 40 mijë dollarësh dhe unë e pyeta ku do t’i gjesh paratë? Tani e di se ku do t’i gjejë 40 mijë dollarët për apartamentin, do t’ia japësh ti’, i tha ai shokut.

‘Të falënderoj Alberto me gjithë zemër për sinqeritetin që më tregove gjatë 20 viteve shoqëri. Dhe Daliana, gjatë këtyre dy viteve ke ndarë me mua hipokrizinë. Alberto dhe Daliana kanë një lidhje’, përfundoi burri i tradhtuar.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010906934738159
array(1) { ["section"]=> string(72) "e-dashura-e-tradhtoi-me-shokun-e-ngushte-burri-i-ben-gjemen-video-152740" }