E dashura franceze doli pa leje në lokalet e Sarandës, italiani e dhunon fizikisht

Publikuar tek: aktualitet, më 18:13 24-08-2015 E dashura franceze doli pa leje në lokalet e Sarandës, italiani e dhunon fizikisht

Një shtetase franceze ka kërkuar urdhër mbrojtje nga Policia e Sarandës, pas dhunës që ka ushtruar mbi të i dashuri i saj italian.

Policia e qytetit bregdetar ka njoftuar se është plotësuar kërkesë-padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershme për shtetasen franceze me iniciale K.B, 36 vjeçe banuese në Napoli të Italise, pasi bashkëjetuesi i saj shtetasi italian Giuseppe Alvini, 44 vjeç, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj saj.

Shkak e kësaj grindjeje dyshohet të jetë bërë xhelozia. Konflikti ka nisur pasi 36 vjeçarja ka dal në lokalet e Sarandës dhe për këtë nuk kishte njoftuar të dashurin e saj. Më pas 44 vjeçari ka shpërthyer në dhunë fizike ndaj francezes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nis rikonstruksioni i godinës së Ministrisë së Brendshme (Foto)
Vidhnin të pasurit e Tiranës, policia arreston tre persona »
Article Logic
Execution time: 0.0048320293426514
array(1) { ["section"]=> string(87) "e-dashura-franceze-doli-pa-leje-ne-lokalet-e-sarandes-italiani-e-dhunon-fizikisht-19068" }