E dashura seksi e sulmuesit të Interit mahnit fansat me fotot e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:53 15-06-2019 E dashura seksi e sulmuesit të Interit mahnit fansat me fotot e saj Sulmuesi i ri i Interit, Pinamonti me te dashuren e tij

Nicole Confortin është modelja e njohur e cila është e dashura e sulmuesit të Interit, Pinamontit.

Modelja ka postuar disa foto në plazh ku ka nxjerrur në pah linjat e saj perfekte dhe duke mrekulluar tifozët e saj.

Pinamonti është pjesë edhe e kombëtares U-20 i Italisë, e cila ka kaluar në çerekfinale të Kupës së Botës për kombëtaret U-20. 

11111111111111.jpg

22222222.jpg

333333.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02192497253418
array(1) { ["section"]=> string(74) "e-dashura-seksi-e-sulmuesit-te-interit-mahnit-fansat-me-fotot-e-saj-168387" }