E dashuruar me një vajzë tjetër, 20 vjeçarja i jep fund jetës në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:46 15-07-2015 E dashuruar me një vajzë tjetër, 20 vjeçarja i jep fund jetës në Tiranë Foto ilustruese

Një vajzë 20 vjeçare me inicialet L.XH, studente, i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike. Ngjarja ka ndodhur te “21 Dhjetori” ku vajza pasi ka pirë fotoksinë ka hipur në tarracën e një pallati dhe është hedhur.

Vdekja a qenë e menjëhershme ndërsa paraprakisht mësohet se shkaku ishte dashuria e saj e parealizuar me një vajzë. E reja fierake ishte lezbike dhe mesa duket dashuria e tyre ishte një dashuri e pamundur.

Gjendja psikologjike e vajzës ishte shumë e rënduar.

20-vjeçarja ka lënë edhe një letër për vajzën zbardhur nga noa: “Dashuria ime ka qenë e sinqertë, por ti kështu ke bërë gjithmonë. Po hidhem sepse nuk po e duroj dot këtë që po më bën. Ti më mashtrove, unë nuk duroj dot më, të kam shumë xhan. Unë po iki që të mbetet ty brenga, të kam shumë xhan”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FSHF: Ja pse Danimarka renditet para Shqipërisë
Shkodër, shoqërohen në polici mbi 15 zyrtarë të Drejtorisë së Tatimeve, 4 të arrestuar »
Article Logic
Execution time: 0.0122389793396
array(1) { ["section"]=> string(76) "e-dashuruar-me-nje-vajze-tjeter-20-vjecarja-i-jep-fund-jetes-ne-tirane-16253" }