E dehur dhe me shpejtësi, shoferja e re përplaset me karburantin në autostradën Tiranë-Durrës dhe sheh vdekjen me sy

Publikuar tek: aktualitet, më 10:29 11-04-2017 E dehur dhe me shpejtësi, shoferja e re përplaset me karburantin në autostradën Tiranë-Durrës dhe sheh vdekjen me sy

Një vajzë 25-vjeçarë u plagos rëndë pas një aksidenti me makinën e saj në autostradën Tiranë-Durrës.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në mesnatë. S.Dervishi duke drejtuar automjetin tip “Benz” në autostradën Durrës - Tiranë ka humbur kontrollin e mjetit. Ajo përfundoi duke u futur brenda në karburant dhe më pas është përplasur me reklamat e tij.

Për pasojë ajo është dëmtuar, por raportohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën në Spitalin Rajonal Durrës nën kujdesin e mjekëve. Ndërkohë ndaj saj policia ka lëshuar urdhër arresti pasi rezultoi se ajo po ngiste makinën në gjendje të dehur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Atentat me armë zjarri në autostradën Tiranë-Durrës, plagoset drejtuesi i “Porsche”
Sërish pa drita Liqeni i Thatë, OSHEE: Po bëjmë investime »
Article Logic
Execution time: 0.0094978809356689
array(1) { ["section"]=> string(121) "e-dehur-dhe-me-shpejtesi-shoferja-e-re-perplaset-me-karburantin-ne-autostraden-tirane-durres-dhe-sheh-vdekjen-me-sy-74794" }