E “delenisën” tërë ditën nëpër portale si injorant dhe të çuditshëm, vjen sqarimi për kandidatin e Kavajës: O ju legena...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:58 31-05-2017 E “delenisën” tërë ditën nëpër portale si injorant dhe të çuditshëm, vjen sqarimi për kandidatin e Kavajës: O ju legena...

Ditën e sotme kandidati i PS-së për Kavajën Dorjan Murati është “masakruar” në rrjetet sociale për natyrën e postimeve dhe replikave të çuditshme që bënte me komentuesit e faqes.

“Drejtimi i Duhur për Kavajën”, u identifikua automatikisht me kandidatin e majtë Dorjan Murati por kjo faqe si për t’i dhënë fund gjithë zhurmës mediatike, distancon Muratin nga gjithçka dhe thotë se kjo është “punë qejfi”.

REAGIMI I FAQES “Drejtimi i Duhur për Kavajën”

o ju portale dhe legena qe jeni kjo faqe nuk ka te bej me Dorjan Murati dhe kjo faqe nku ka lidhje fre me kandidati. kjo eshte thjesht nje faqe qe menaxhohet vetem per qef dhe jo per Dojanin apo per PS.... un qe perdor kete faqe nuk jetoj ne kavaje. ju falenderoj te gjithve per kete rreklam qe me bete. falenderoj dhe balkanweb qe mese fundi me ncorri nje her per lajm..... tani jam shum i lumtur se dje dhe sot kisha shum shikushmeri dhe komente... Respekte te gjithve....

 

pd_copy.jpg

pd1.png

sido.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097689628601074
array(1) { ["section"]=> string(121) "e-delenisen-tere-diten-neper-portale-si-injorant-dhe-te-cuditshem-vjen-sqarimi-per-kandidatin-e-kavajes-o-ju-legena-80684" }