E dhimbshme, ndërron jetë në moshën 32-vjeçare futbollisti shqiptar

Publikuar tek: sport, më 18:28 11-10-2018 E dhimbshme, ndërron jetë në moshën 32-vjeçare futbollisti shqiptar

Ditën e sotme është ndarë nga jeta lojtari i njohur kosovar Labinot Harbuzi, mirëpo deri më tani ende nuk është konfirmuar asnjë detaj për “shuarjen” e tij nga kjo botë.

Në moshën 32 vjeçare ka ndërruar jetë Harbuzi, i cili në karrierën e tij ka luajtur me shumë skuadra të mira dhe me emër europian.

Ndër to është Feynord në kampionatin holandez.

Ekipe të tjera në karrierën e tij ishin Malmo, Manisaspor etj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028527021408081
array(1) { ["section"]=> string(73) "e-dhimbshme-nderron-jete-ne-moshen-32-vjecare-futbollisti-shqiptar-137469" }