E dhimbshme/ Shkëlqimi kërkon autorizim për të marrë nga morgu i Tiranës trupin e të vëllait, viiktimë e COVID 19

Publikuar tek: aktualitet, më 12:48 28-03-2020 E dhimbshme/ Shkëlqimi kërkon autorizim për të marrë nga morgu i Tiranës trupin e të vëllait, viiktimë e COVID 19 Shkëlqim Misiraj

I është konfirmuar menjëherë lëvizja Shkëlqim Misirajt, qytetarit nga Fieri i cili ka dashur të marrë nga morgu trupin e vëllait të tij Gëzim Misirajt, viktima e tetë e covid 19 në Shqipëri.

 

Autoritetet e policisë në Fier i kanë dhënë lejen e posaçme për të qarkulluar me makinë.

Raste si këto na bëjnë të kuptojmë vërtet se ka nevoja të qënësishme emergjente  e njerëz të përgjegjshëm që edhe në momente kritike u duhet të presin procedurat, dhe jo si një pjesë që ankohen se nuk shkojnë dot më në kafe apo te parukeria e lagjes.

autorizmi.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.011229991912842
array(1) { ["section"]=> string(118) "e-dhimbshme-shkelqimi-kerkon-autorizim-per-te-marre-nga-morgu-i-tiranes-trupin-e-te-vellait-viiktime-e-covid-19-200390" }