E DHIMBSHME/ TRAGJEDIA godet gazetarin e njohur, humbet të afërmin e tij në moshën 23-vjeçare (MESAZHI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:54 30-10-2019 E DHIMBSHME/ TRAGJEDIA godet gazetarin e njohur, humbet të afërmin e tij në moshën 23-vjeçare (MESAZHI)

Gazetari dhe kreu i PEK-ut Milaim Zeka humbi sot nipin e tij Denis Gllubovcin, i cili u nda nga jeta pas një sëmundjeje të rëndë.

Lajmin e ka konfirmuar për publikun vetë Zeka. I ndjeri ishte djali i motrës së gazetarit të njohur. Ai vuante nga një sëmundje e rëndë në tru. Denis Gllubovci ishte vetëm 23 vjeç.

Mesazhi i Milaim Zekës:

Sot iku për në botën tjetër djali i motrës time, Denis Gezim Gullbovci. Kam humbur njeriun më të dashur të jetës time.
Lamtumirë, ëngjëll! Pushoftë në paqe shpirti Yt. Shumë do na mungosh të gjithëve!

denisi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073509216308594
array(1) { ["section"]=> string(106) "e-dhimbshme-tragjedia-godet-gazetarin-e-njohur-humbet-te-afermin-e-tij-ne-moshen-23-vjecare-mesazhi-184088" }