E diel, por Rama nuk përton të replikojë me komentuesit: Po të shkruaj nga makina, mos fol broçkulla!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:55 14-05-2017 E diel, por Rama nuk përton të replikojë me komentuesit: Po të shkruaj nga makina, mos fol broçkulla!

Kryeministri Edi Rama, ndonëse sot ditë e diel, nuk ka nguruar të komentojë me ‘miqtë’ e tij  virtualë.

Një komentues i ka shkruar në foton që Rama ka ironizuar Bashën, që mos të humbë kohë kot.

Komentuesi: Paramendo te humb kohen nje kryeministër në një shtet si zvicrra,qe kalon me orë të tëra në fecebook,çka do ti ndodhte,brenda. 24 ore do shkarkohej,,,flas edhe për ata te opozitës njëkohësisht, mjer populli që ju ka ju politikanve.

RAMA: Bekim, te flasesh me popullin tend eshte detyre nuk eshte humbje kohe dhe rri pa asnje merak, se kur u futa une ne tëitter ata politikanet ne Zvicer s’ishin futur akoma. Dhe sa per dijeni, po te shkruaj nga makina, nuk po e humb hic kohen miku im, keshtu qe mos e shfrytezo mundesine per te komunikuar me mua per te folur brockulla, po mbase flasim per ndonje gje te dobishme.

rama_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095059871673584
array(1) { ["section"]=> string(103) "e-diel-por-rama-nuk-perton-te-replikoje-me-komentuesit-po-te-shkruaj-nga-makina-mos-fol-brockulla-78599" }