E diela me lajme të mira nga Rama: Së shpejti do të kemi edhe Muzeun e Shpëtimit të Hebrenjve (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 08:25 09-08-2020 E diela me lajme të mira nga Rama: Së shpejti do të kemi edhe Muzeun e Shpëtimit të Hebrenjve (VIDEO) Nga videoja e Rames

Kryeministri Edi Rama e nis mëngjesin e së dielës me një lajm të mirë, ku bën me dije se në zonën e rilindur historike të Vlorës, së shpejti do të kemi edhe Muzeun e Shpëtimit të Hebrenjve.

Ky muze pritet që të jetë një atraksion turistik i veçantë, sakaq kryeministri ka njoftuar se do të hapet rruga për një konkurs ndërkombëtar për projektin.

“MIRËMËNGJES, dhe me lajmin se së shpejti në zonën e rilindur historike të Vlorës, do të kemi edhe Muzeun e Shpëtimit të Hebrenjve, ju uroj një të dielë të bukur”, shkruan Rama.

MIRËMËNGJES ?

MIRËMËNGJES ? dhe me lajmin se së shpejti në zonën e rilindur historike të Vlorës, do të kemi edhe Muzeun e Shpëtimit të Hebrenjve, ju uroj një të dielë të bukur?

Posted by Edi Rama on Saturday, 8 August 2020

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088160037994385
array(1) { ["section"]=> string(105) "e-diela-me-lajme-te-mira-nga-rama-se-shpejti-do-te-kemi-edhe-muzeun-e-shpetimit-te-hebrenjve-video-216547" }