"E Diela Shqiptare" do të ndryshojë, ja çfarë thotë Ardit Gjebrea (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:45 10-05-2018

“E Diela Shqiptare” do të ndryshojë tërësisht në sezonin e ri. Lajmin e bën të ditur moderatori i programit Ardit Gjebrea.

Moderatori ka publikuar një foto në Insagram ku shfaqet krah skenografit italian Gaetano Castelli dhe bën me dije se janë duke punuar për studion e re të emisionit.

“Në studion e profesor Gaetano Castelli duke punuar për skenografinë në studion e re”, -ka shkruar Arditi në përshkrimin e fotos ku në një ekran duket një pjesë e projektit të ri.

Kujtojmë se Gaetano Castelli prej vitesh është skenografi i këtij emisioni dhe i shumë eventeve të tjera në Shqipëri.

foto.PNG

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032675981521606
array(1) { ["section"]=> string(74) "e-diela-shqiptare-do-te-ndryshoje-ja-cfare-thote-ardit-gjebrea-foto-120196" }