E dini çfarë ka punuar më parë Presidenti Nishani? E zbulon moderatori

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:18 21-03-2017 E dini çfarë ka punuar më parë Presidenti Nishani? E zbulon moderatori

Ndoshta shumëpak prej jush e dinë se Presidenti Bujar Nishani e ka nisur duke bërë një punë të thjeshtë: kamarier.

Këtë fakt interesant na e zbulon moderatori Edi Oga duke mos harruar të përdorë edhe ironinë e tij të hollë.

“Kam një të përbashkët të madhe me Presidentin Nishani; edhe unë si ai, e kam filluar karrierën si kamarier... ky është një ogur i mirë dhe, ku i dihet, mbase një ditë edhe ai bëhet spiker në radio, si unë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.067369222640991
array(1) { ["section"]=> string(75) "e-dini-cfare-ka-punuar-me-pare-presidenti-nishani-e-zbulon-moderatori-72621" }