E dini me kë e ka pirë Erion Veliaj kafen e mëngjesit sot? E tregon kjo foto...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:36 23-02-2017 E dini me kë e ka pirë Erion Veliaj kafen e mëngjesit sot? E tregon kjo foto...

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj e ka nisur ndryshe këtë mëngjes. Në një nga lokalet e kryeqytetit, Veliaj ka mbledhur një grup të moshuarish dhe së bashku kanë pirë një kafe.

Kryebashkiaku ka tërhequr edhe vëmendjen e klientëve të tjerë të lokalit ndërsa fliste gjithë pathos.

Së fundmi Veliaj është parë shpesh me të moshuarit kryeqytetas edhe nëpër azile ku nuk ka ngurruar t’u gatuajë e shërbejë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029593944549561
array(1) { ["section"]=> string(81) "e-dini-me-ke-e-ka-pire-erion-veliaj-kafen-e-mengjesit-sot-e-tregon-kjo-foto-69694" }