E dinit se Monika Kryemadhi dhe ky këngëtar i njohur shqiptar janë miq? “O Mona...Po Liza ku është”...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:41 31-03-2017 E dinit se Monika Kryemadhi dhe ky këngëtar i njohur shqiptar janë miq? “O Mona...Po Liza ku është”...

Ndoshta shumë pak prej jush e dinit se politikania e njohur Monika Kryemadhi dhe këngëtari Kastro Zizo janë miq.

Këtë e dëshmon më së miri kjo foto   “selfie” publikuar nga Kastro dhe që tregon zonjën Kryemadhi me kokën mbështetur në supin e tij.

“O Monaaa!.... Liza ku është?” shkruan përmes humorit kastro duke nënkuptuar kështu edhe se sa të lirë janë dy personazhet në komunikimin mes tyre.

Në fakt zonja Kryemadhi njihet për thjeshtësinë e modestinë e saj ndonëse ka një karrierë të gjatë në politikë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035109043121338
array(1) { ["section"]=> string(100) "e-dinit-se-monika-kryemadhi-dhe-ky-kengetar-i-njohur-shqiptar-jane-miq-o-mona-po-liza-ku-eshte-73685" }