‘E djeg’ me vallen e Rrajcës, Taulant Balla publikon VIDEO nga festa me miqtë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:02 06-07-2019 ‘E djeg’ me vallen e Rrajcës, Taulant Balla publikon VIDEO nga festa me miqtë

Kreu i grupit socialist, Taulant Balla duket se këtë të shtunë është ‘zhveshur’ nga kostumi zyrtar.

Ai ka preferuar të jetë jashtë politikës dhe të argëtohet në qytetin e Librazhdit ku është edhe deputet.

Balla ka publikuar në Instagram një video nga një festë, në të cilën të gjithë po kërcejnë vallen e Rrajcës, karakteristikë e kësaj zone.

Ndërkohë Balla ka filmuar një pjesë të valles dhe e ka shoqëruar me shkrimin: ’Vallja e Rrajcës në çdo festë’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070879459381104
array(1) { ["section"]=> string(81) "e-djeg-me-vallen-e-rrajces-taulant-balla-publikon-video-nga-festa-me-miqte-171329" }