E dogji dhe rërën kjo vajzë e showbizit shqiptar!! (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:13 31-07-2017 E dogji dhe rërën kjo vajzë e showbizit shqiptar!! (FOTOT)

Është një nga vajzat më të përfolura të showbizit shqiptar për shkak të fotove të vazhdueshme provokuese që publikon në rrjetet sociale por edhe për faktin se është vajza e këngëtares korçare Eli Fara.

Marina Fare, vjen sërish e nxehtë në këto foto.

E lagur, e nxirë, shtrirë në rërë me diellin mbi kokë... “Pa filtra”, sigurohet të shkruajë Marina ndërsa qindra ndjekës presin me padurim foton e rradhës. 

pppppp.jpg

tr.jpg

mar.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023215055465698
array(1) { ["section"]=> string(60) "e-dogji-dhe-reren-kjo-vajze-e-showbizit-shqiptar-fotot-87903" }