E dogji të gjallë se u bë xheloze gabimisht për burrin dhe 31 vjeçaren, por shpresa nuk shuhet për të renë

Publikuar tek: bota, më 21:46 20-09-2017 E dogji të gjallë se u bë xheloze gabimisht për burrin dhe 31 vjeçaren, por shpresa nuk shuhet për të renë

Xhelozia është bërë shkaktare për t’i djegur fytyrën kësaj zonje.

Gruaja në foto, u dogj e gjallë në shtëpi nga një grua xheloze e cila gabimisht besonte se ajo po flinte me burrin e saj.

Dana Vulin, 30 vjeçe u dogj në 2012 nga Natalie Dimitrovska, e cila e kishte parë duke i folur burrit të saj në një festë.

Ndërkohë që sulmuesi u burgos me 17 vjet burg, Dana është dashur t'i nënshtrohet terapisë për disa vite pasi ka kaluar djegie të shkallës së tretë në dy të tretat e trupit të saj.

Fillimisht mjekët i thanë se nuk do mund të shohë as të marrë një stirolaps, por ajo nuk i humbi shpresat dhe më në fund ia doli pas shumë sfidave të arrijë gjendjen aktuale.

sdsdgsdgdsg.jpg

dfsfsfdssfsdfs.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Uragani “Maria” bën namin në Puerto Riko, shikoni rrugën që ka ndjekur (VIDEO)
Pas kërcënimit të SHBA, Korea e Veriut i përgjigjet Trump »
Article Logic
Execution time: 0.010308980941772
array(1) { ["section"]=> string(111) "e-dogji-te-gjalle-se-u-be-xheloze-gabimisht-per-burrin-dhe-31-vjecaren-por-shpresa-nuk-shuhet-per-te-rene-93081" }