E dyta për numrin e të infektuarve me Covid, Rama i alarmuar për Shkodrën: Shpërfillja e masave e ka kthyer në një bombë të kurdisur me sahat (APELI)

Publikuar tek: politike, më 13:47 06-04-2020 E dyta për numrin e të infektuarve me Covid, Rama i alarmuar për Shkodrën: Shpërfillja e masave e ka kthyer në një bombë të kurdisur me sahat (APELI) Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ngre alarmin për Shkodrën e cila renditet e dyta pas Tiranës sa i përket numrit të të infektuarve me Covid-19.

Në një lidhje live Rama i ka bërë apel të gjithë Shkodrës që të respektojnë masat ndërsa thekson më tej se shpërfillja e masave e ka kthyer Shkodrën në një bombë të kurdisur me sahat.

"Më tutje dua tu bëj nja apel të gjithë Shkodrës. Ju lutem shumë bëni kujdes maksimal dhe repsletoni rregullat në mënyrë që posaçme sepse shpërfillja e masave e ka kthyer Shkodrën në një bombë të kurdisur me sahat.

Ne do të bëjmë gjithçka të mbështesim shkodrën dhe familjet. Për fat të keq ende se kemi pasur  mbështetjen e plotë të strukturave të pushtetit vendor.

Në fund të ditës është repsektimi i masave nga banorët. Do bëjmë gjithçka të shkëpusim zinxhirin e infeksionit.

Rëndësi të thuhet ka fakti se kemi të bëjmë me një rezultat për të cilin të gjithë duhet të jemi të vetëdijshëm dhe të inkurajuar”, tha Rama më tej.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089092254638672
array(1) { ["section"]=> string(152) "e-dyta-per-numrin-e-te-infektuarve-me-covid-rama-i-alarmuar-per-shkodren-shperfillja-e-masave-e-ka-kthyer-ne-nje-bombe-te-kurdisur-me-sahat-apeli-201566" }