E ëma e Dakota Johnson lë pa fjalë, s'do ta shohë të bijën në “50 shades of Grey”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:32 23-02-2015 E ëma e Dakota Johnson lë pa fjalë, s'do ta shohë të bijën në “50 shades of Grey”

Melanie Griffith, e ëma e Dakota Johnson, ende nuk e ka parë atë në filmin “50 shades of Grey”. Dakota luan si protagoniste në filmin e shumëpërfolur për skenat e tij të seksit.

Melanie, parakaloi mbrëmë së bashku me të bijën në taketin e kuq të “Oscar” dhe u pyet nga gazetarët se ç’mendonte për mënyrën se si kishte aktruar e bija në film por ajo i la të gjithë pa fjalë kur pohoi se nuk e ka parë dhe as nuk do ta shohë filmin ku luan e bija, duke shtuar se nuk i ve në dyshim aftësitë e Dakotës si aktore.

Ndoshta Melanie nuk bëhet dot pjesë e publikut kur bëhet fjalë për të bijën dhe e ka të pamundur ta shohë atë në skena seksi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020584106445312
array(1) { ["section"]=> string(83) "e-ema-e-dakota-johnson-le-pa-fjale-s-do-ta-shohe-te-bijen-ne-50-shades-of-grey-4220" }