E ëma e Dua Lipës publikon FOTO-n e rrallë me veshjen tradicionale shqiptare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:57 27-05-2019 E ëma e Dua Lipës publikon FOTO-n e rrallë me veshjen tradicionale shqiptare

Nëna e këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, Anesa Lipa është aështë bërë shumë e njohur për të gjithë. 

Ajo gjithashtu është e pranishme gjithmonë në turet e koncerteve që Dua Lipa mban nëpër botë, duke qenë një suportuese e madh për vajzën e saj.

Anesa Lipa  është shumë aktive dhe në rrjetet e saj sociale ku ndan foto dhe video nga jeta e saj e përditshme për të gjithë ndjekësit.

Së fundmi, Anesa Lipa ka publikuar një foto të vjetër të sajën ku shihet e veshur me një veshje tradicionale, kur ka qenë nuse.

Gjithashtu ajo ka sqaruar krahas fotos se ky është një kostum tradicional shqiptar, të qëndisurat e veshjes janë argjend dhe se i gjithë punimi është bërë me dorë.

 

Screenshot_3.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17813897132874
array(1) { ["section"]=> string(83) "e-ema-e-dua-lipes-publikon-foto-n-e-rralle-me-veshjen-tradicionale-shqiptare-165868" }