E ëma vret të birin 8 vjeçar me kabuj elektrikë kur zbulon marrëdhënien e saj të fshehtë me gjyshin

Publikuar tek: bota, më 15:18 19-10-2016 E ëma vret të birin 8 vjeçar me kabuj elektrikë kur zbulon marrëdhënien e saj të fshehtë me gjyshin

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Itali, ku e ëma ka vrarë të birin pasi ai e ka zbuluar marrëdhënien që ajo ka patur me gjyshin e tij, i cili është dënuar me 30 vite burg.

 Veronica Panarello vrau të birin Loris Stival me kabuj elektrikë dhe braktisi pastaj trupin e tij. Ajo ju drejtua policisë duke i thënë se djalin e kanë rrëmbyer kur ka mbaruar mësimin. Pasi u zbulua vrasja e të birit Panarello e ka mohuar diçka të tillë  duke përë përgjegjës gjyshin e të birit.

Në seancën e parë ajo e ka pranuar se ka ndihmuar në komplotin e vrasjes së Loris, pasi ai e ka kapur duke bërë seks me gjyshin. Kur Panarello pranoi se djali i saj ishte vrarë, ajo ka fajësuar babanë e burrit të saj Andrea STIVAL. /Newsbomb.al/

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mega-operacion i Europol, arrestohen 314 persona, ndër ta 10 shqiptarë, sekuestrohen 2 ton kokainë
Arriti të hiqte gjysmën e peshës së tij por të riut i nevojiten 100.000 dollarë, ja pse »
Article Logic
Execution time: 0.010416030883789
array(1) { ["section"]=> string(105) "e-ema-vret-te-birin-8-vjecar-me-kabuj-elektrike-kur-zbulon-marredhenien-e-saj-te-fshehte-me-gjyshin-56728" }