E fashuar dhe me paterica, Enca tregon si e ka përballuar aksidentin dhe operacionin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:48 20-09-2020 E fashuar dhe me paterica, Enca tregon si e ka përballuar aksidentin dhe operacionin (FOTO)

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është gjithmonë kryefjalë e mediave rozë për shkak të postimeve që bën në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, por nuk kishte ndodhur kështu ditët e fundit dhe fansat nisën të shqetësoheshi.

Enca ka treguar se ka pësuar një aksident, ndj dhe nuk ishte aktive. Ajo së fundmi shfaqet me paterica dhe ka treguar se i ka ndodhur një aksident dhe ka thyer këmbën, më pas i është nënshtruar edhe një operacioni.

Bukuroshja shkruan se se jeta na sjell të papritura, por duhet t’i përballojmë si kampionë.

“Jeta na sjell te papritura dhe sfida qe as nuk i kishim cuar neper mend, cfare mund te bejme ne,eshte ti perballojme si Kampiona 1 thyerje kembe dhe 1 operacion me vone, ja ku jam si KingEnca, Grateful and blessed for my life , dhe me suportin tuaj emocional e di qe cdo gje do kaloje me lehtshem” shkruan Enca.

Screenshot_3.pngScreenshot_4.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013561964035034
array(1) { ["section"]=> string(95) "e-fashuar-dhe-me-paterica-enca-tregon-si-e-ka-perballuar-aksidentin-dhe-operacionin-foto-221033" }