E fejuara e Andi Bushatit bën një foto, nëse e shihni do frikësoheni pak

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:39 06-05-2016 E fejuara e Andi Bushatit bën një foto, nëse e shihni do frikësoheni pak

Balina Bodinaku, e fejuara e analistit Andi Bushati ka menduar që sot të realizojë një foto nga zyra e saj.

Grimuar për bukuri, me një fustan ngjyra e të cilit i shkon pa masë, Balina ka menduar të bëjë ‘’Selfien’’, por ajo që do shikoni është paksa e frikshme.

Flokët e saj janë pasqyruar dy herë në të njëjtën foto.

Dhe Balina e ka një shpjegim për të gjithë këtë: ‘’Kur shtataniku nuk pret sa të shkrepet fotoja dhe lëviz para kohe, foto del kështu’’, shkruan ajo, megjithatë nuk ka hezituar edhe ta postojë pa i bërë asnjë lloj modifikimi.

balinabodinakufotofrikshmeok.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021315813064575
array(1) { ["section"]=> string(77) "e-fejuara-e-andi-bushatit-ben-nje-foto-nese-e-shihni-do-frikesoheni-pak-39673" }