E fejuara e kryeministrit britanik Johnson flet nga karantina: Është shqetësuese të jesh shtatzënë dhe me koronavirus

Publikuar tek: bota, më 19:46 04-04-2020 E fejuara e kryeministrit britanik Johnson flet nga karantina: Është shqetësuese të jesh shtatzënë dhe me koronavirus Carrie Symonds me bashkeshortin, kryeministrin britanik Boris Johnson

Carrie Symonds, e fejuara e kryeministrit britanik Boris Johnson ka njoftuar sot se prej shtatë ditësh është vetëizoluar në shtëpi pasi ka shenjat kryesore të koronavirusit.

Symonds, e cila është dhe shtatzënë, ka njoftur se për gratë shtatzënë të jenë dhe me koronavirus është shumë shqetësuese. “Unë kam kaluar javën e shkuar në shtrat me simptomat kryesore të koronavirus. Nuk kam nevojë të testohem dhe pas shtatë ditësh pushimi, ndihem më e fortë”, shkruan në Twitter e fejuara e kryeministrit britanik.

Metro njofton se Carrie Symonds u vetëkarantinuar një javë më parë në shtëpinë e çiftit kryeministrit në Kemberwell menjëherë sapo kryeministri Johnson testoi pozitiv me covid-19. Vetë kryeministri Boris Johnson po qëndron i ndarë nga bashkëshortja, në Downing Street.

“Të jesh shtatzënë me Covid-19 është padyshim shqetësuese”, shkruan ndër të tjera Carrie Symonds, e fejuara e kryeministrit britanik Boris Johnson.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009958028793335
array(1) { ["section"]=> string(123) "e-fejuara-e-kryeministrit-britanik-johnson-flet-nga-karantina-eshte-shqetesuese-te-jesh-shtatzene-dhe-me-koronavirus-201366" }