E “fiksuar” pas fëmijëve, nëna pret të 13-in (Foto)

Publikuar tek: bota, më 16:09 19-02-2017 E “fiksuar” pas fëmijëve, nëna pret të 13-in (Foto)

Një 34-vjeçare, nënë e 12 fëmijëve dhe që pret fëmijën e saj të 13-të thotë se është e “varur” pas tyre.

Britanikja Cheryl Prudham përfiton plot 40 mijë paund në vit nga shteti por i është përgjigjur kritikëve që thonë se nuk duhet të paguhet aq shumë.

Gjashtë fëmijë ajo i ka me burrin e saj të parë, martesa me të cilin nuk funksionoi dhe ata u ndanë gjatë një udhëtimi në Las Vegas.

Babai gjashtë fëmijëve të tjerë nuk dihet pasi ajo e ka marë spermën nga bankat e dhurimit. /Newsbomb.al

asdf34wtyidssss.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010409116744995
array(1) { ["section"]=> string(52) "e-fiksuar-pas-femijeve-nena-pret-te-13-in-foto-69234" }